Rychlý kontakt

REVITAL SERVIS s.r.o.
Vítězné náměstí č.p.2
160 00 Praha 6
Dejvická pasáž, nedaleko KFC
Tel./fax:  +420 242 486 942
GSM: +420 777 711 246
Email:
revitalservis"zavináč"revitalservis.cz

REVITAL GROUP

INFORMATION PROTECTION AGENCY


REVITAL STAVEBNÍ


REVITAL TRADE


Bc.TOMÁŠ KILIJÁN ROZHODCE


PARKOVIŠTĚ NA KULAŤÁKU

 

 

Rozhodčí řízení znamená vyloučení z působnosti obecné soudy, které jsou v dnešní době neefektivní, zahlcené, pomalé a řešit budoucí spor nebo spory přes jedniného rozhodce ,,AD hoc" nebo rozhodčí soud (v ČR je jedinný rozhodčí soud - Rozhodčí soud při Hospodářské a Agrární komoře ČR).

Všechny potřebné a relevantní dokumenty klienta opatříme rozhodčí smlouvou,nebo doložkou, dle zákona 216/94 Sb. Zákona o Rozhodcích, kde sjednáme, že vylučujeme případné budoucí spory z pravomoci obecných soudů, které nefungují a jsou drahé a nespravedlivé a že se budeme jako smluvní strany řídit zákonem 216/94 Sb.

Tímto opatřením společně získáme čas, který v případě vzniku pohledávky stojí vždy proti věřiteli!!! Odstraníme zbytečné průtahy v soudních řízeních.

Výhody rozhodčího řízení:

jednoinstačnost

neodvolatelnost

levnější podání (poplatek 3%)

rychlost, zkrácení času

Po vydání rozhodčího nálezu, který má stejnou právní váhu jako Rozsudek jménem Republiky, klient získává exekuční titul.!!! Doba nutná pro získání tohoto rozhodnutí je počítána v týdnech a rozhodnutí lze očekávat ve lhůtě do jednoho
měsíce, což je bezkonkurenční termín.

Vymáhání pohledávek
Fotovoltaické elektrárny od 200tis
Revital Trade

Byla založena obchodní firma
Revital Trade s.r.o Hlavní činností je tuzemský i zahraniční obchod. Ze zahraničního obchodu je naší velkou devizou komplexní čínský trh. Těsíme se na spolupráci i s Vámi...
RevitalTrade

Sponzorujeme

Sponzorujeme jednoho z našich kolegů, vymahačů, na Mistrovství republiky, kde se umístil na druhém místě a postoupil na mistrovství Evropy do Vídně. Tohoto kolegu, Mikiho podporujeme a přejeme mu mnoho dalších úspěchů.
Mgr. Kiliján Ivan,
RevitalServis.cz 
Odkaz na Youtube

Sponzorujeme Dětský domov v Mašťově okres Chomutov.
www.ddmastov.cz

Sponzorujeme Dětské sportovní aktivity... Kontaktujte nás, rádi přispějeme.